Dąbrowica nocą

Hania

 

Hania

  Mam na imię Hania i mam 9 lat. No wreszcie 9 !!!! No bo co z tego, że brązową odznakę PZJ zdałam w wieku 7 lat, ale nie mogłam jeździć na oficjalne zawody tak jak mama, tata i Zosia? Znaczy , mogłam, ale tylko jako kibic albo luzak, bleee. Niby też fajnie, ale teraz mogę razem z moim kucykiem Sharifem skakać oficjalnie:)
 

  Zanim rodzice kupili Sharifa, uczyłam się jazdy konnej na KOMETCE – łaciatej kobyłce szetlandzkiej. Była super, zwłaszcza, że do ziemi bardzo blisko. Komcia ma całe 90 cm w kłębie. Na niej zaliczyłam pierwsze starty w zawodach skokowych. Podczas debiutu tylko tata musiał cały parkur biegać z batem za Kometką, bo jakoś nie chciała galopować. Było strasznie śmiesznie, gdyż najpierw przeszkodę skakała Komcia ze mną na grzbiecie, a potem leciał tata.

  Dziś razem z moim Sharifem potrafimy jeździć bez biegnącego z tyłu taty. Byliśmy kilkukrotnie na zawodach towarzyskich w skokach i nawet udawało mi się wygrywać te malutkie konkursy.

  Mimo,że Sharif ma tylko 124 cm w kłębie, świetnie daje sobie radę w terenie razem z dużymi końmi. Rzadko wołam do rodziców, żeby za szybko nie galopowali.
 

  Poza szkołą oprócz codziennych treningów z tatą, lubię robić też inne rzeczy. Uwielbiam gry komputerowe. Moją ulubioną jest „Barbie Zawody Jeździeckie”  :)

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, oto mój adres
hania@fc-dabrowica.pl