Dąbrowica nocą

Hania vice Mistrzynią Polski Juniorów Młodszych w wkkw

Na rozegranych w połowie lipca w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Mistrzostwach Polski juniorów młodszych w wkkw w Strzegomiu nasza zawodniczka Hanna Pogodzińska na Merido zdobyła srebrny medal w kategorii dużych koni.

Przez całe zawody para prezentowała równy, bardzo dobry poziom, a do zwycięstwa i złotego medalu zabrakło "tylko" jednej sekundy szybszego przejazdu w krosie, gdyż zwyciężczyni po trzech próbach miała ten sam wynik końcowy co Hania i lepszym czasem w krosie wygrała rywalizację.

HM

W kategorii kucy wysokie szóste miejsce wywalczyła Michalina Prowotorow na Speenway Memento.

MS

Warto podkreślić , że nasz klub ",Akademia Jeździectwa" zajął na Olimpiadzie drugie miejsce w klasyfikacji wkkw i czwarte w ogólnej, uwzględniającej wszystkie dysypliny jeździeckie.